ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2017
БЕЗПЛАТНИ АВТОБУСНИ ЛИНИИ ОТ 14.09.2015 г.
ДОГОВОР НОМЕР: BG161PO001/3.2-02/2011/022
ПРОЕКТ "ПОДКРЕПА ЗА РАЗВИТИЕ НА РЕГИОНАЛЕН ТУРИСТИЧЕСКИ ПРОДУКТ И МАРКЕТИНГ НА ДЕСТИНАЦИЯ - ОБЩИНИ ВЪРШЕЦ, БЕРКОВИЦА И ГОДЕЧ"

ВЕТЕРАНИТЕ НА ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ «ДУНАВ РУСЕ» СПЕЧЕЛИХА ПРОЛЕТНИЯ ТУРНИР ПО ВОЛЕЙБОЛ ВЪВ ВЪРШЕЦ
Вторият пролетен турнир по волейбол за купа «Вършец 2017» се игра на 7 и 8 април в спортната зала на гр. Вършец. В него взеха участие отбори от четири града – Варна, Русе, Берковица и домакините от Вършец.

Любителите на спорта и волейбола се насладиха на оспорвани и качествени срещи по време на турнира. Тимовете бяха съставени както от младежи, така и от опитни, бивши волейболисти.

В първия ден се играха две срещи на ВВК «Дунав Русе» - ВВК «Черно море» (2:0) и ВК «Вършец» - ВК «Берковица» (1:2).

На следващия ден се проведоха четвъртфиналът и финалът на турнира.

На трето място се класира ВК «Вършец», с резултат ВВК «Черно море» - ВК «Вършец» - 2:3.

Между малкия и големия финал на мъжете се проведе приятелска среща с участието на ВВК «Дунав» и ВВК «Враца» - жени. В отборите на жените взеха участие и момичетата от местния ВК «Вършец», които неотдавна завоюваха първо място на регионалното първенство по волейбол. В срещата се събраха младостта и опитът.

След много интересни двубои, до финала достигнаха двата тима от Русе и Берковица. С резултат ВВК «Дунав Русе» - ВК «Берковица» - 2:0 гейма, шампион стана отборът на ВВК «Дунав Русе».

Зам.-кметът на община Вършец Петър Стефанов връчи купите и медалите на победителите.